Klein-heidestraat 6 -3670Meeuwen-gruitrode
Welkom op onze website, Raidho bvba - 2Laser wij willen ons als een one-stop shop profileren en beheersen een breed scala aan discipline`s van lasersnijden, lasergraveren, digitaal groot formaat printen, sublimatie, domeren tot frezen en plotten.
Centrum-zuid 1073 -3530Houthalen-helchteren
FREPA nv is een betrouwbare partner voor het fabriceren van fijnmechanische onderdelen, matrijzen en apparaten. De seriegrootte kan variëren van prototype tot enkele honderden stuks.
Hasseltsebaan 190 -3940Hechtel-eksel
We beschikken over de nodige knowhow, waarmee we flexibel kunnen inspelen en vanuit een idee of prototype vertrekken om zo tot een volwaardig afgewerkt product te komen.
Ambachtstraat 11 -3950Bocholt
MVR Metaalbewerking is een modern en flexibel bedrijf dat is gespecialiseerd in verspanende bewerkingen, van eenvoudig constructiewerk tot complex CNC-gestuurd draai-, frees- en slijpwerk.
Demerstraat 7 -3590Diepenbeek